Opinie

Zobacz opinie wystawione o Mildmedzie na najbardziej znanych portalach i przekonaj się jak Pacjenci oceniają leczenie w naszym gabinecie. Zachęcamy również do napisania opinii z wizyty w naszym gabinecie, jeśli tego nie zrobiłeś.

 

Poznaj historię Pana Przemysława, który miał wykonywane leczenie w naszym gabinecie


 

google grey- MILDMED Warszawa

MILDMED - łagodny dentysta

4,7 102 reviews

  • ★★★★★ 2 miesiące temu
    Super miejsce! Polecam. Leczyłam tu swoje zęby, wybielałam metodą nakładkową i miałam robiony zabieg icon. Efekt jest mocno … More widoczny i bardzo satysfakcjonujący. Bardzo miły i profesjonalny personel, a szczególnie pani stomatolog Karolina! Po zabiegu nawet otrzymałam mailowo na prośbę piękne zdjęcia zębów przed i po zabiegu. Pozdrawiam serdecznie;)
  • ★★★★★ w ostatnim tygodniu
    Miejsce to posiada profesjonalny personel, który ma doświadczenie w leczeniu kanałowym. Miałam przyjemność korzystać z ich … More usług i nie mogę narzekać. Zostałam bardzo dobrze obsłużona, a mój problem z bólem zęba został rozwiązany. Gorąco polecam to miejsce każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy stomatologicznej.

facebook grey- MILDMED Warszawa
Mildmed - łagodny dentysta
4.7
Based on 29 reviews
napędzany przez Facebook
Karolina Cieszkowska
Karolina Cieszkowska
2022-09-13T17:00:18+0000
Polecamy! Nigdzie nie spotkałam się z tak super podejściem jak tu zarówno do dorosłych jak i do dzieci ❤️ mega... profesjonalizm i życzliwość ❤️ ceny nie straszne, dokładnie tak jak wizyty w gabinecie!czytaj więcej
Anna Grzymala
Anna Grzymala
2022-02-10T18:16:34+0000
Wspaniala ekipa! Dziekuje serdecznie przemilej Pani Marcie za zorganizowanie mojej wizyty szybko i sprawnie, jak... rowniez calej ekipie dentystow za profesjonalne i bezstresowe leczenie. Moi ulubieni! Wracam z powrotem z cala pewnoscia!czytaj więcej