4,8 / 5
średnia ocena
  1. Home
  2. »
  3. Opinie

Opinie

Zobacz opinie wystawione o Mildmedzie na najbardziej znanych portalach i przekonaj się jak Pacjenci oceniają leczenie w naszym gabinecie. Zachęcamy również do napisania opinii z wizyty w naszym gabinecie, jeśli tego nie zrobiłeś.

 

Poznaj historię Pana Przemysława, który miał wykonywane leczenie w naszym gabinecie


 

google grey- MILDMED Warszawa

MILDMED

4,7 89 reviews

  • ★★★★★ 4 miesiące temu
    Obsługa w rejestracji przemiła. Pani doktor i Pani która współpracowała anioły. Widziały moje przerażenie po wizytach w … More innych gabinetach i podeszły do mnie niezwykle delikatnie. Nie wiem kiedy dwa zęby zostały wyleczone. Bardzo dziękuję i z całego serca polecam.
  • ★★★★★ 3 miesiące temu
    Wreszcie znalazłam przychodnię, która uśmierzyła mój dziki lęk przed fotelem stomatologicznym. Przemiła obsługa recepcji, … More lekarze fachowi i zarazem delikatni.

facebook grey- MILDMED Warszawa
Mildmed - łagodny dentysta
4.7
Based on 29 reviews
napędzany przez Facebook
Karolina Cieszkowska
Karolina Cieszkowska
2022-09-13T17:00:18+0000
Polecamy! Nigdzie nie spotkałam się z tak super podejściem jak tu zarówno do dorosłych jak i do dzieci ❤️ mega... profesjonalizm i życzliwość ❤️ ceny nie straszne, dokładnie tak jak wizyty w gabinecie!czytaj więcej
Anna Grzymala
Anna Grzymala
2022-02-10T18:16:34+0000
Wspaniala ekipa! Dziekuje serdecznie przemilej Pani Marcie za zorganizowanie mojej wizyty szybko i sprawnie, jak... rowniez calej ekipie dentystow za profesjonalne i bezstresowe leczenie. Moi ulubieni! Wracam z powrotem z cala pewnoscia!czytaj więcej

Rezerwuj

Zadzwoń

Messenger