4,8 / 5
średnia ocena
 1. Home
 2. »
 3. Opinie

Opinie

Zobacz opinie wystawione o Mildmedzie na najbardziej znanych portalach i przekonaj się jak Pacjenci oceniają leczenie w naszym gabinecie. Zachęcamy również do napisania opinii z wizyty w naszym gabinecie, jeśli tego nie zrobiłeś.

 

Poznaj historię Pana Przemysława, który miał wykonywane leczenie w naszym gabinecie


 

google grey- MILDMED Warszawa

MILDMED

4,5 75 reviews

 • ★★★★★ 2 miesiące temu
  Z całego serca polecam Panią Doktor Kingę Kozioł -Wójcik.
  Mimo ogromnego stresu i wielu obaw, dzięki życzliwemu podejściu
  … More Pani Doktor cała wizyta i zabieg chirurgiczny przebiegł bardzo sprawnie a ja miałam pełen spokój i przekonanie że jestem w najlepszych rękach.
  Dziękuję raz jeszcze😊😊
 • ★★★★★ 4 miesiące temu
  Z całego serca mogę polecić dr Kingę Kozioł-Wójcik. Jest znakomitym fachowcem (wiedziała, co zrobić w trudnym przypadku, … More przy którym inni specjaliści rozkładali ręce), ale przede wszystkim bardzo życzliwym, cierpliwym, empatycznym człowiekiem. Gdyby wszyscy pracownicy ochrony zdrowia meli takie podejście do pacjenta jak Pani Doktor, każdą dolegliwość i zabieg byłoby łatwiej znieść.

facebook grey- MILDMED Warszawa
Mildmed - łagodny dentysta
4.7
Based on 29 reviews
napędzany przez Facebook
Karolina Cieszkowska
Karolina Cieszkowska
2022-09-13T17:00:18+0000
Polecamy! Nigdzie nie spotkałam się z tak super podejściem jak tu zarówno do dorosłych jak i do dzieci ❤️ mega... profesjonalizm i życzliwość ❤️ ceny nie straszne, dokładnie tak jak wizyty w gabinecie!czytaj więcej
Anna Grzymala
Anna Grzymala
2022-02-10T18:16:34+0000
Wspaniala ekipa! Dziekuje serdecznie przemilej Pani Marcie za zorganizowanie mojej wizyty szybko i sprawnie, jak... rowniez calej ekipie dentystow za profesjonalne i bezstresowe leczenie. Moi ulubieni! Wracam z powrotem z cala pewnoscia!czytaj więcej

Rezerwuj

Zadzwoń

Messenger