4,8 / 5
średnia ocena

Stanowisko: stomatologia zachowawcza

Specjalista protetyki stomatologicznej MAGDALENA ZAGRODZKA-WENTA

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. W roku 2012 ukończyła staż podyplomowy i zdobyła Nagrodę II stopnia im. Prof. Władysława Szenajcha za najlepszy wynik Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego w roku akademickim 2011/2012.

Specjalista protetyki stomatologicznej EWELINA OTWINOWSKA

W roku 2011 uzyskała tytuł lekarza dentysty w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dalsza chęć rozwoju i potrzeba samodoskonalenia zaowocowały zdobyciem tytułu specjalisty w zakresie protetyki stomatologicznej w 2017 r.

Lekarz dentysta ALEKSANDRA LISTKOWSKA

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci.

Lekarz dentysta EWA ŁAGODOWSKA-WÓJCIK

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2010r. W Mildmed zajmuje się stomatologią zachowawczą i estetyczną.

Lekarz dentysta. KAROLINA KOREMSKA

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już w trakcie studiów brała udział w licznych szkoleniach i konferencjach jako członek Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz Członek Studenckiego Koła Naukowego przy Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Lekarz dentysta JUSTYNA CHODACKA

Absolwentka Wydziału Lekarsko — Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W Mildmed zajmuje się stomatologią zachowawczą, stomatologią dziecięcą oraz stomatologią estetyczną.

Lekarz dentysta ANETA STAŃKOWSKA

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy ukończyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii. W Mildmed zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz leczeniem kanałowym zębów pod mikroskopem.

lek. dent.ANDRZEJ SEMENIUK

Dr Semeniuk zajmuje się w naszym gabinecie leczeniem zachowawczym.

Rezerwuj

Zadzwoń

Messenger